Sny nebo připomínky?

28. dubna 2017 v 10:49 | já |  Postřehy
Znáte ten zvláštní pocit,kdy někoho znáte a přitom nevíte kdo to je.Znáte jeho tvář,nebo si to alespoň myslíte,ale nikdy jste ho/ji nepotkali,neznáte jméno.Víte pouze,že existuje,ale žádné souvislosti,nic.Víte,že tento člověk je,nebo byl,nějakým způsobem spjatý s vaším osudem,ale také víte,že je reálně nedostupný a nesmíte po něm pátrat.
Nemusíte při tom být nutně cvok,blázen či snílek.Reálně uvažující člověk to odsune a pohřbí hluboko v sobě neb by byl odsuzován a pokládán za,přinejmenším,někoho,kdo moc kouká na televizi.
Lidský mozek je neuvěřitelně záhadná součástka lidské bytosti.Je nevyzpytatelná a někdy má tendence člověku dávat najevo,jak moc je nedokonalý.
Je zvláštní,jak někteří lidé a jejich mysli fungují.Někdy jsou obrazy,obličeje a místa,která vidí ve svých snech skutečná ač tam nikdy nebyli,nikdy se nepotkali.
Většinou to o těchto lidech nevíte ani když je znáte.Svá tajemství si nesou v sobě a nikdy vám je nesdělí.
Myslím si,že tyto sny jsou připomínkami,jsou to náznaky něčeho,co má být skryto.Jistě existují i výjimky,lidé,co je jim dopřáno odkrýt tajemství,které je jim předkládáno.Tací pak naplní svůj předem určený osud.
Chraňte si své sny!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama